• English
  • Русский
 
380-713-617
тел.: +380 97 319-17-41, +380 97 267-68-19
+380 44 524-72-58, 524-73-43, +380 44 587-59-78
Пищевые ингредиенты
  Сырье для пищевой промышленности
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/factoria/factoria.kiev.ua/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/factoria/factoria.kiev.ua/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/factoria/factoria.kiev.ua/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/factoria/factoria.kiev.ua/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/factoria/factoria.kiev.ua/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.

О нас в прессе

"Виготовлений з екзотичної квітки" - Харчовик №17(121)

Витончений солодкуватий аромат ванілі – це та складова продукту, яка надає йому вишуканості та довершеності. Саме ваніль нині посіла головне місце серед ароматизаторів у харчовій промисловості. Синтетично отриманий ванілін нині застосовують у кондитерській, молочній та напоєвій галузях. Для борошняних кондитерських виробів рекомендують використовувати термостійкий ванілін, для шоколаду – порошкоподібний і кристалічний, для молочних продуктів використовують ванілін у рідкій та порошкоподібній формах. Ванілін використовують також при виробництві деяких видів лікерів та вин. Читать далее

Наталія Мельничук - комерційний директор ТОВ "Факторія-Київ"

Наше підприємство є офіційним дистриб’ютором німецької компанії «Дестілла» («Destilla GmbH», Німеччина), що є одним із провідних світових виробників ароматизаторів та екстрактів які постачають у країни Євросоюзу, Азії, а також в США, Австралію, Англію тощо. У 2002 р. «Дестілла» отримала сертифікат ABCERT на виробництво екологічно чистих продуктів. Тепер у її базі відомі світові виробники продуктів харчування, фармацевтичних препаратів, харчових добавок, а також ароматизованої кави і чаю, безалкогольних і алкогольних напоїв. Читать далее

Ванільні нотки кондитерської сонати - Пекарня та кондитерська №1 (41) лютий 2012

Ванілін, крім ароматизації, має ще одну важливу властивість – приховувати небажані аромати. Технологи запевняють, що кількість ваніліну у складі продуктів буде залежати від того, в який саме продукт його додають, на якій стадії виробництва, якою буде температурна обробка виробу. Передозування ваніліну допускати не варто, бо воно призводить до появи гіркого присмаку і втрати смакових характеристик продукту. Читать далее