Виставка WorldFood Ukraine 2018

Наша участь у виставці WorldFood Ukraine 2018


Торговий Дім Факторія-Київ дякує ВСІМ відвідувачам нашого стенду на виставці WorldFood Ukraine 2018.

Ми були раді бачити наших постійних партнерів і раді знайомству з новими партнерами.

Завдяки Вам ми розуміємо, що наша робота важлива і приносить користь нашим покупцям, роблячи їх продукцію смачнішою, натуральнішою та конкурентоспроможнішою.

Наша Компанія Торговий Дім Факторія-Київ брала участь у найбільшій виставці 2018 р., яка проходила у Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) на проспекті Броварській, 15 у м. Києві 23.10-25.10.2018г .
Нашою метою було показати, наскільки багато було зроблено від попередньої нашої участі у виставці WorldFood Ukraine 2013 до WorldFood Ukraine 2018.

За цей період ми зуміли продемонструвати впевнене асортиментне та технологічне зростання. За 5 років нашої роботи ми змогли досягти визнання наших нових клієнтів та не розгубити «старих».

Ми також врахували помилки допущені в процесі розвитку, вибрали вірний курс, орієнтований, насамперед на якість пропонованих інгредієнтів і, звичайно ж, найоптимальніші та найприємніші ціни на них.

Також наша компанія постійно презентує нові ароматизатори для чайно-кавової та кондитерської промисловостей. За цей період у нас з’явилися такі напрямки як: ароматизатори та екстракти для соусів та маринадів, ароматизатори для вейперів, лінійка натуральних ароматизаторів для кондитерської продукції, ароматизатори тютюнові як для вейперів так і для тютюнового листа, також з’явилася група товарів для здорового харчування (сукралоза, псилліум, натуральні ароматизатори та екстракти).

На WorldFood Ukraine 2018 наша компанія запропонувала відвідувачам нашого стенду продегустувати чай та каву (розчинну та натуральну) ароматизовані ароматизаторами компаній DESTILLА та HERTZ & SELCK, а також кондитерські вироби, вироблені нашими клієнтами з використанням ароматизаторів компаній DESTILLА та HERTZ & SELCK.
Наша компанія є офіційним дилером компаній DESTILLА та HERTZ & SELCK, що дає нам можливість у найкоротші терміни презентувати на території України усі новинки, що з’являються у виробників.

Завдяки оперативній роботі наших партнерів компаній DESTILLА та HERTZ & SELCK ми можемо допомогти в максимально швидкому постачанні зразків і доопрацюванні ароматизаторів, якщо це необхідно, а також у створенні ексклюзивних видів ароматизаторів.

Ще раз від душі хочемо подякувати всім відвідувачам нашого стенду на виставці.

Нам було дуже приємно, що наш асортимент викликав великий інтерес до наших постійних і потенційних клієнтів.

Бажаємо вдалого бізнесу та надійних партнерів усім нашим партнерам!