Жиророзчинний (30%) бета-каротин

Жиророзчинна форма бета-каротину повністю розчинна в маслах та жирах, а також добре диспергується у воді.

Область застосування Жиророзчинна форма бета-каротину

β-каротин жиророзчинний (масляна суспензія) 30,0% Начинки для випічки та кондитерських виробів тісто, хлібобулочні вироби макаронні вироби, вершкове/легке масло, маргарин, соуси на жировій основі, майонез, екструдати, снеки, чіпси, начинки для випічки та кондитерських виробів креми, молочні десерти.

Жиророзчинний бета-каротин – користь

Бета-каротин – це антиоксидант, що є провітаміном А. Він не завдасть шкоди навіть при вживанні його у великих кількостях, а навіть навпаки вплине на самопочуття сприятливим чином. Його рекомендують, якщо людина страждає на імунодефіцит або має поганий зір. Це чудова доза вітамінів при вагітності. І в порівнянні з іншими барвниками, жиророзчинний бета-каротин корисний і безпечний. Каротин захищає клітини біологічним чином, а його споживачі пожинають плоди молодості та здоров’я. Щоб надати повноцінний позитивний вплив на організм, речовину потрібно проникнути в тонкі судини – капіляри, тому накопичити каротин про запас не вийде. Якщо вживати його нерегулярно та великими порціями, його вмісту в організмі не вистачить, щоб наситити всі клітини.

Щоб організм функціонував нормально, він вимагає щонайменше п’ять міліграмів жиророзчинного бета-каротину на день. Багато фахівців підтверджують лікувальні властивості цієї речовини у запобіганні захворюванням на рак. Натуральний бета-каротин не є небезпечним як у малих, так і у великих дозах. Морква, шпинат, абрикоси, гарбуз, томат, хурма – продукти харчування найбагатші цим барвником.

Жиророзчинний каротин дає кольори від світло-жовтих до оранжево-червоних відтінків, тому його можна застосовувати для багатьох продуктів харчування. Барвник можна використовувати для маргарину, майонезу, кондитерських виробів, вершкового масла, соусу, сиру та багатьох інших. Бета-каротин є високостабільним і здатний не втрачати свій колір тривалий час навіть при зберіганні на сонці. Якщо ви бажаєте значно збільшити термін зберігання та реалізації своєї продукції, використання бета-каротину стане вірним рішенням.