Продаж ваніліну за вигідними умовами
Ванілін є кристалічним порошкоподібним ароматизатором, отриманим хімічним шляхом. Ванілін вважається найбільш відомим і одним із найдавніших харчових ароматизаторів у світі. Він був синтезований для заміни натурального ароматизатора – ванілі. Батьківщиною ванілі є Південна Америка, де цей ароматизатор використовують із давніх-давен. Вважається, що першим європейцем, який спробував ваніль, був Христофор Колумб. Ванілін видобувають із плодів ванілі - мексиканської тропічної ліани сімейства орхідей. Основною речовиною, яка входить до складу плодів, є ванілін. Його вміст не перевищує 3% навіть у найкращих сортах ванілі.

Етилванілін

Етилванілін являє собою дрібні білі або трохи жовтуваті кристали, або кристалічний порошок.

Застосовується для надання продуктам та напоям ванільного аромату, маскування та пом’якшення небажаних побічних присмаків та запахів (наприклад, присмаку кип’ятіння у молочних продуктах або жиру) у здобі).

Його запах близький до запаху ваніліну, але в 4 рази інтенсивніший. Інтенсивність аромату залежить від якості етилваніліну.

Етилванілін використовується як недорогий замінник ваніліну.

Застосування етилваніліну

Серед основних споживачів етилваніліну можна назвати кондитерську промисловість, молочну промисловість та виробництво смако-ароматичних сумішей.

 

Рекомендовані дозування етилваніліну

 

Продукт   Кількість етилваніліну,
г/т готової продукції
Кондитерські вироби 25-50
Молочна промисловість 15-30
Смачно-ароматичні суміші 25-75

 

Зробити замовлення

Компанія “Факторія-Київ” – етилванілін та інші харчові добавки з доставкою до всіх регіонів України!

 

Ванілін — це органічна речовина з хімічною формулою C8H8O3, вона є основною складовою ванілі. Етилванілін вперше з’явився у 1970-х роках, він був розроблений компанією Solvay Food Experts. Експерти вивели речовину із стійким та насиченим запахом ванілі. З цієї причини його почали використовувати як ароматизатор у парфумерії, побутовій хімії, лікарських засобах (щоб замаскувати неприємний запах) та у харчовій промисловості для морозива, випічки, шоколаду, тортів та різних десертів. У етилваніліну, який використовується як харчова добавка, трохи інший хімічний склад, тому він має більш насичений аромат і коштує дорожче. Ванілін складає не більше 2% від сухої ваги бобів ванілі і вважається головною смаковою складовою. 

Переваги етилваніліну: 

Головні переваги та відмінні риси етилваніліну: 

  • економічна вигода у порівнянні з використанням інших; 
  • відсутність у складі алергенів та ГМО; 
  • відчутний смак та запах ванілі, в 3 рази сильніші, ніж у ваніліні; 
  • добра розчинність в інших речовинах; 
  • абсолютна чистота, відсутність будь-яких шкідливих домішок; 
  • постійні органолептичні властивості. 

Етилванілін використовується в харчовій промисловості протягом десятиліть через стійкий аромат. За цими показниками він суттєво перевершує звичний ванілін, хоч і трохи відрізняється. Запах етилваніліну найпростіше описати як аромат ванільної глазурі для десертів, в якій присутні легкі карамельні нотки.

Етилванілін синтезується, його немає в природі. Іноді компонент можна зустріти в екстракті ванілі, але він не видобувається із плодів, а додається для посилення смаку та запаху. Це впливає на органолептичні властивості речовини, оскільки вона не вважається натуральною.

Небезпека етилваніліну 

Етилванілін абсолютно небезпечний для людського організму. Це одна з найбезпечніших молекул, які використовуються як ароматизатор для випічки, різних десертів та інших продуктів. 

Ринок ванілі постраждав через популярне останнім часом прагнення до повністю натуральних ароматизаторів та інших компонентів, тому вартість екстракту ванілі сильно зросла. Також на це вплинули кліматичні умови та дефіцит добавки. Звичайно, застосування етилваніліну та штучного ваніліну не дозволяє повністю повторити справжній ванільний аромат, але у багатьох випадках це допомагає стабілізувати ситуацію на ринку без втрати якості продукції.

Підсумок 

Етилванілін — це доступний штучний ароматизатор, який можна додавати до будь-яких харчових продуктів без ризику для здоров’я та втрати смакових якостей. Він майже повністю замінює натуральну ваніль, додаючи випічці цікаві карамельні нотки.

Купити етилванілін оптом 

У нас ви можете купити харчовий ароматизатор етилванілін світових виробників Destilla GmbH і Hertz&Selck як оптом, так і в роздріб. Він продається у вигляді порошку та замінює ванілін, вважаючись його недорогою, але не менш якісною альтернативою. Ми доставляємо продукцію до всіх регіонів України!