Продаж барвників за вигідними умовами
Для надання природного кольору продуктам сучасна харчова промисловість використовує харчові барвники як натурального, так і синтетичного походження. В основному харчові барвники використовуються для підфарбовування продуктів, які втратили свій колір при зберіганні або обробці, а також для надання кольору безбарвним продуктам. Що ж таке харчові барвники і чи не є вони шкідливими для здоров'я людини?

Діоксид титану (Titanium Dioxide, TiO2), Е-171

Діоксид титану є харчовий барвник неорганічного мінерального походження. Діоксид титану має вигляд порошку білого кольору, у якого повністю відсутні смак та запах. Як харчовий барвник діоксид титану був допущений до застосування у 1994 році Європейською інструкцією 94/36/СІ та отримав номер Е-171.

Незважаючи на аморфні властивості діоксид титану здатний надати привабливого вигляду великому числу продуктів харчування. Його основним призначенням є відбілювання. За допомогою діоксиду титану відбілюють усі види м’яса, риби та птиці: філе, фарш, паштети, напівфабрикати, м’ясо кальмара, крабові палички, шпиг, м’ясо криля. У кондитерському та хлібобулочному виробництві діоксид титану використовують при виробництві випічки, тіста, цукерок, джемів, глазурі та інших продуктів.

Купити діоксид титану

Компанія “Факторія-Київ” займається реалізацією харчових добавок на ринку України. Ми пропонуємо купити діоксид титану та інші харчові барвники у великому асортименті. Натуральні та синтетичні харчові барвники: ванілін, мальтодекстрин, діоксид титану та харчові ароматизатори – далеко не повний список продукції компанії “Факторія-Київ”.

Зв’язавшись із представниками нашої компанії, Ви зможете отримати детальну консультацію з усього асортименту продукції та купити діоксид титану тієї марки, яка необхідна саме для вашого технологічного процесу.
Ми пропонуємо можливість купити діоксид титану оптом та в роздріб з доставкою у всі регіони України. «Факторія-Київ» забезпечить індивідуальний підхід до кожного клієнта та надасть індивідуальні знижки для кожного клієнта.
Застосування та використання діоксиду титану.

Як уже згадувалося, діоксид титану використовують у харчовій промисловості для відбілювання м’яса, кондитерських та хлібобулочних виробів. Залежно від бажаного результату відбілювання діоксид титану застосовують у пропорції 0,1-1%. За хімічними властивостями діоксид титану не розчиняється у воді, завдяки чому не засвоюється організмом та повністю виводиться природним шляхом.

При фарбуванні фаршу діоксид титану додається на початку приготування. Бажано робити це одночасно з додаванням фосфатів – у такому разі фарш при відбілюванні зберігає вологу.

При відбілюванні філе рекомендоване дозування 25-50 г діоксиду титану на 0,1 тонну робочої ваги (філе та розчин). Розчин складається з води та невеликої кількості солі. Філе повинно бути в розчині не більше тридцяти хвилин. Даний розчин може використовуватися багаторазово протягом кількох днів.

При фарбуванні кальмарів спочатку знімають верхній темний шар шкіри, залишаючи світлий шар. Саме цей шар піддається відбілюванню діоксидом титану.

Крім харчової промисловості діоксид титану використовується у косметичній та фармацевтичній промисловості. Діоксид титану застосовується при виробництві косметичних засобів для надання їм білого кольору. Також його застосовують для виробництва засобів для засмаги завдяки унікальним властивостям непроникності. Діоксид титану вважається чудовим засобом захисту шкіри від UV-променів. Виробництво мила, кремів, зубної пасти, бальзамів та інших косметичних засобів не обходиться без використання діоксиду титану.

Виробництво діоксиду титану

Виробництво діоксиду титану займає лідируючу позицію у споживанні всього світового потенціалу титану, що видобувається. У природі діоксид титану зустрічається в досить великій кількості, проте таке джерело не здатне задовольнити попит, що постійно зростає, тому діоксид титану також виробляють хімічним шляхом з тетрахлориду титану і з ільменітового концентрату. Основними світовими виробниками діоксиду титану є Фінляндія, Україна, Німеччина та США. Також останнім часом КНР стрімко нарощує потужності з виробництва та продажу цього харчового барвника.