Продаж ваніліну за вигідними умовами
Ванілін є кристалічним порошкоподібним ароматизатором, отриманим хімічним шляхом. Ванілін вважається найбільш відомим і одним із найдавніших харчових ароматизаторів у світі. Він був синтезований для заміни натурального ароматизатора – ванілі. Батьківщиною ванілі є Південна Америка, де цей ароматизатор використовують із давніх-давен. Вважається, що першим європейцем, який спробував ваніль, був Христофор Колумб. Ванілін видобувають із плодів ванілі - мексиканської тропічної ліани сімейства орхідей. Основною речовиною, яка входить до складу плодів, є ванілін. Його вміст не перевищує 3% навіть у найкращих сортах ванілі.

Добавка Е637 Етилмальтол

Етилмальтол E-637 або етиловий мальтол відноситься до групи підсилювачів смаку та аромату, ароматизаторів.
Етилмальтол є білим кристалічним порошком з характерним фруктово-карамельним запахом і солодким фруктовим смаком, чудово розчинним у воді. Хімічна формула етилмальтолу C7H8O3. Купити етилмальтол оптом та дрібним оптом можна на нашому сайті. Доставка здійснюється по всій Україні.

Купити етилмальтол для посилення смаку та аромату

Етилмальтол, смакова та ароматизуюча речовина, значно посилює сприйняття ряду ароматів. Має смакову силу в 4-6 разів більшу, ніж мальтол. Компоненти ароматизаторів. Купують Е-637 переважно для використання у солодких харчових продуктах, але при цьому етилмальтол може покращувати смак та аромат та гастрономічних продуктів. Наприклад, у низькожирних майонезах він гармонізує гостроту і пом’якшує різкий смак оцтової кислоти. Крім того, в кількості кількох міліграм на 1 кг, етилмальтол надає відчуття жирності низькокалорійним йогуртам, морозиві, майонезам. При цьому смак останніх збагачується та гармонізується.

Інші галузі застосування етилмальтолу в Україні: Завдяки своєму солодкому аромату та властивостям посилення інших ароматів, етилмальтол отримав широке застосування у парфумерії.

Етилмальтол з доставкою по Україні

«Факторія-Київ» пропонує купити етилмальтол оптом та дрібним оптом та отримати індивідуальну знижку. Крім того, ми подбаємо про доставку придбаного товару до будь-якої точки України. Звернувшись до нас, Ви зможете купити етилмальтол або будь-який інший ванілін з ідеальним співвідношенням ціни та якості.