Мальтодекстрин у Києві

Мальтодекстрин DE 15-20
Мальтодекстрин DE 7-13

Мальтодекстрином називають швидкі вуглеводи, до складу яких входять молекули глюкози, мальтози, мальтотріози та декстрину. Оскільки мальтоза є двома молекулами глюкози, мальтотріозу – три молекули, а декстрин – кілька молекул, то мальтодекстрин по суті є концентрованою глюкозою або концентрованим вуглеводом. Також мальтодекстрин називають патокою чи декстринмальтозою.

Мальтодекстрин являє собою білу або кремову порошкоподібну речовину яскраво вираженого солодкуватого смаку і запаху, має велику кількість корисних властивостей, тому широко використовується в харчовій промисловості як загусник, ароматизатор, структуроутворювач, стабілізатор і вологоутримуючого агента. Така різноманітність корисних властивостей робить це вуглевод просто ідеальною розчинною добавкою.

Мальтодекстрин для спортсменів

При прийомі мальтодекстрину людиною відбувається швидке засвоювання організмом. Ця властивість знайшла своє застосування в різних спортивних добавках, адже при вживанні спортсменом цього вуглеводу відбувається його перетворення в м’язах на чисту енергію, причому цей процес відбувається набагато швидше, ніж при застосуванні цукру або звичайної глюкози.

Мальтодекстрин застосовується спортсменами для поповнення втраченої енергії під час інтенсивних тренувань, але найширше цей вуглевод застосовується культуристами під час набору м’язової маси. Для цих цілей ідеальним варіантом буде застосування мальтодекстрину зі значенням відсотка цукру, що редукує (позначається DE) в межах від 15 до 25, саме такі пропорції забезпечують своєчасне отримання належної енергії.

Параметри мальтодекстрину як спортивна добавка:

  • ідеальний варіант для швидкого набору м’язової маси;
  • швидко поповнюється енергія, витрачена за періоди тренувань;
  • містить невелику кількість калорій, практично не містить білки та вітаміни;
  • має високий глікемічним індексом, тобто показником впливу споживаного продукту харчування на кількість цукру в крові людини. Іншими словами, глікемічний індекс показує, з якою швидкістю вуглеводи засвоюються людським організмом і підвищують рівень цукру в крові. Для порівняння приймається глюкоза, глікемічний індекс якої приймається за 100 одиниць.

При прийомі мальтодекстрину необхідно дотримуватися деяких правил:

  • рекомендована доза для застосування – 50 грам, що відповідає двом повним (з гіркою) столовим ложкам. Не рекомендується збільшувати вказану дозу;
  • бажано застосовувати мальтодекстрин після змішування блендером або шейкером рекомендованої дози зі склянкою молока.
  • мальтодекстрин необхідно застосовувати з обережністю людям з підвищеним рівнем цукру в крові, з індивідуальною чутливістю до компонентів речовини, жінкам під час вагітності та лактації;
  • зберігаються вуглеводи в місцях, недоступних для дітей при температурі від 0 до 22°С тепла та відносній вологості менше 75%.

 

Купити мальтодекстрин у Факторія-Київ

Компанія «Факторія-Київ» надає можливість купити мальтодекстрин за найкращою ціною. Зателефонувавши за вказаними телефонами, наші менеджери обов’язково дадуть відповіді на будь-які питання та проконсультують щодо застосування не тільки мальтодекстрину, але й іншої продукції, наданої на нашому сайті.