Здорове харчування

ТОВ ТД Факторія-Київ пропонує інгредієнти для здорового харчування. Особливо для людей, які страждають на діабет, молодих мам, дітей, вегетаріанців, спортсменів та всіх, хто стежить за своїм здоров’ям.

Їжа − це одна з найважливіших складових життя, оскільки саме з нею в організм надходять усі необхідні речовини. Правильне харчування є запорукою гарного самопочуття, активності та довголіття. Необхідно ретельно стежити за своїм раціоном та його різноманітністю, оскільки нестача тих чи інших видів їжі може згубно відбиватися на фізичному та психологічному стані. Для підтримки здоров’я ідеально підходить регулярне вживання здорової їжі з Польщі та країн Європи.

Основні правила здорового харчування

Однією з основних вимог до повсякденних страв є естетичність. Продукти повинні мати привабливий зовнішній вигляд та приємний аромат, щоб збуджувати апетит. Крім того, слід завжди перевіряти свіжість їжі, інакше вона не тільки не принесе користі, а й зашкодить здоров’ю.

Гармонійне поєднання різних продуктів має бути основою раціону, оскільки тільки таким чином можна підтримувати ідеальний баланс вітамінів та мінералів в організмі. Надлишок тих чи інших поживних речовин, як і їх недолік, може негативно позначитися на фізичному стані людини.

Основні прийоми їжі можна і потрібно розбавляти здоровими перекушуваннями, для яких підходять фрукти, сир та інші продукти. Також рекомендується дотримуватись денної норми споживання рідини та доповнювати все це посильними фізичними навантаженнями.

У нашому каталозі представлений широкий асортимент дієтичної та органічної їжі за доступними цінами. Всі товари поставляються з Польщі та європейських країн, де ретельно стежать за якістю та натуральністю продукції. Тому кожен зможе придбати тут здорову їжу для покращення раціону харчування та зміцнення здоров’я.

Продукти для діабетиків

Діабет значно погіршує загальний стан людини, оскільки він пов’язаний з порушеним обміном речовин та заважає нормальній роботі організму. Людям із цим захворюванням доводиться дотримуватися суворої дієти, яку лікар призначає індивідуально кожному пацієнту. Наш магазин пропонує великий асортимент спеціалізованих продуктів, які допоможуть підтримувати збалансований раціон діабету.

Їжа без глютена та лактози

Глютен − це білок, який міститься у багатьох популярних продуктах: хлібі, булочках, макаронах та крупах. У деяких людей зустрічається непереносимість цієї речовини чи хвороби, у яких її вживання не рекомендується. Також від глютена відмовляються багато хто з тих, хто хоче схуднути. Існує безліч безглютенових продуктів: риба, овочі та фрукти, яйця, олія, м’ясо тощо.

Лактоза − компонент, який міститься у більшості молочних продуктів. Його непереносимість серед дорослого населення також досить поширена. У нас можна купити різні продукти без глютену та лактози, які допоможуть дотримуватися правильного харчування та принесуть велику користь організму.

Продукти із сої

Уже багато років серед фахівців точаться суперечки про шкоду та користь сої. Однак цей вид бобових широко застосовується для приготування супів, гарнірів, напоїв та багато іншого. У каталозі є гарний вибір різноманітних продуктів та напоїв із сої за привабливою ціною, тому шанувальники цього продукту обов’язково зможуть знайти тут необхідний товар.

Корисна інформація

У Давньому Китаї вважалося, що саме кількість та правильне поєднання рослинної їжі в раціоні сприяє довголіттю та збереженню молодості. Звичайно, уявлення людей з різних країн та культур про здорове харчування дуже варіюються. Однак те, що корисна їжа безперечно впливає на розумові та фізичні здібності − це загальновизнаний факт. Особливо важливим є ретельний контроль дитячого та підліткового раціону, оскільки це відбивається на правильному формуванні організму, що росте.