Продаж барвників за вигідними умовами
Для надання природного кольору продуктам сучасна харчова промисловість використовує харчові барвники як натурального, так і синтетичного походження. В основному харчові барвники використовуються для підфарбовування продуктів, які втратили свій колір при зберіганні або обробці, а також для надання кольору безбарвним продуктам. Що ж таке харчові барвники і чи не є вони шкідливими для здоров'я людини?

Барвники харчові

Харчові барвники є різновидом добавок і в промисловості маркуються позначеннями E100-E199. Натуральні харчові барвники видобуваються переважно фізичними способами з барвників рослинного чи тваринного походження. Серед таких барвників – турмерик або куркумін (Е100), кармін (Е120), хлорофіли (Е140), аннато (Е160в), популярний бета-каротин (Е160а) та багато інших. Найчастіше натуральні барвники застосовують у виробництві молочних продуктів, косметики, і навіть у фармакології.

Синтетичні барвники харчові у природі не зустрічаються, й у промислового використання їх синтезують штучно. Вони не є біологічно активними, на відміну від натуральних барвників, і не містять вітамінів та смакових речовин. Однак, синтетичні барвники характеризуються рядом властивостей, які роблять їх використання більш вигідним у харчовій промисловості, ніж використання натуральних барвників. Серед таких властивостей — низька чутливість до умов зберігання та промислової переробки, а також яскравість та легка відтворюваність кольорів та відтінків.

Синтетичні барвники харчові є водорозчинними органічними речовинами і у світовій промисловості використовуються вже більше десяти років. Основні сфери застосування – кондитерські вироби, напої, м’ясні, рибні продукти, а також різноманітні чіпси, соуси та інші продукти швидкого приготування. Купити барвник хлорофіл або інші барвники харчові, в залежності від потреб виробництва, можна порошкові або гранульовані.

Вимоги до харчових барвників

Враховуючи, як широко поширені на сьогоднішній день харчові барвники, до них пред’являється ряд вимог. Вони повинні:

  • бути нешкідливими у застосовуваних дозах;
  • бути не канцерогенними, не мутагенными, не мати виявленої біологічної активності;
  • бути стійкими до світлового та теплового впливу, окислювачів та відновників;
  • мати високий рівень фарбування навіть при незначних концентраціях барвника;
  • бути водо- та жиророзчинними, мати рівномірний розподіл у харчових продуктах.

Окремо варто враховувати вимоги до синтетичних барвників, т.к. вони дещо відрізняються через їх отримання хімічним шляхом.

Харчові барвники – універсальний спосіб якісно, ​​швидко та безпечно оформити десерт будь-якої складності від невеликого тістечка до багаторівневого торта на день народження Єлизавети ІІ. Професіонали кондитерської справи використовують кілька видів барвників різного складу та консистенції. Кожен має унікальні властивості для створення досконалої кулінарної фантазії. Харчові барвники бувають різні за складом та технікою нанесення. Розрізняють рідкі, сухі та гелієві барвники. Також є жиророзчинні барвники, які мають деяку специфіку застосування.

Вибираємо харчовий барвник

Як будь-який творець, кондитер в ході експериментів завдяки тривалій практиці знаходить свій унікальний стиль і вибирає певний тип барвника, який використовує в більшості своїх робіт. Зазвичай, вибір падає або на самий нескладний, як універсальний варіант, який підходить для більшості робіт, або на якийсь унікальний склад, який вигідно відрізняє надалі роботи автора.

Харчовий барвник здатний надати унікальність навіть найпростішому кондитерському виробу. Вибираючи склад, що фарбує, необхідно звернути увагу на техніку нанесення, ретельно продумати оформлення і звичайно ж не боятися експериментувати. Якщо ви вирішили вперше скористатися барвниками, зверніть увагу на простіші склади: сухі та пудрові барвники. У випадку, якщо ви займаєтеся виготовленням кондитерських виробів професійно або просто часто практикуєтеся, тоді вам вигіднішими будуть гелієві барвники або спробуйте спеціалізовані олівці та фломастери. Любителі працювати з жирними кремами і шоколадними десертами гідно оцінять жировмісні барвники і кандурин. Шукайте свій стиль, дотримуйтесь рекомендацій виробника та робіть із задоволенням.

Купити барвники харчові

Компанія «Факторія-Київ» спеціалізується на харчових добавках та пропонує Вам купити барвники харчові в асортименті. У нас Ви можете придбати як натуральні, так і синтетичні барвники, у тому числі бета-каротин та діоксид титану.

Менеджери компанії «Факторія-Київ» охоче нададуть Вам необхідну консультацію щодо продукції, і допоможуть обрати саме ті барвники харчові, які підходять для технологічного процесу Вашої компанії.

“Факторія-Київ” надає можливість купити харчові барвники Київ оптом та в роздріб, з доставкою по Україні. Для клієнтів, які бажають придбати барвник хлорофіл або інші барвники харчові оптом, діє індивідуальна гнучка система знижок.