Виставка WorldFood Ukraine 2013

Наша участь у виставці WorldFood Ukraine 2013

Компанія Факторія-Київ брала участь у найбільшій виставці 2013р., що проходила у Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) на проспекті Броварській, 15 у м. Києві 30.10-01.11.2013р.
Нашою метою було презентувати нашу компанію як надійного партнера, який має можливість запропонувати нашим клієнтам, широкому колу учасників та відвідувачам виставки якісну сировину та нові види ароматизаторів для чайної, кондитерської, масложирової, снекової промисловостей, бета-каротин та ін.
Високий рівень виставки зобов’язував нас із величезною відповідальністю підійти до цього заходу.
Незважаючи на молодий вік нашої компанії (4,5 роки), ми зуміли продемонструвати впевнене асортиментне та технологічне зростання. За 4,5 роки нашої роботи ми змогли домогтися визнання наших постійних клієнтів, врахувати помилки допущені в процесі розвитку, вибрати вірний курс, орієнтований насамперед на якість пропонованих інгредієнтів і, звичайно ж, найоптимальніші та найприємніші ціни на них. Також наша компанія постійно презентує нові ароматизатори для чайної та кондитерської промисловості.

 

 

 

На WorldFood Ukraine 2013 наша компанія запропонувала відвідувачам нашого стенду продегустувати чай ароматизований ароматизаторами компанії HERTZ & SELCK, а також кондитерські вироби, вироблені нашими клієнтами з використанням ароматизаторів компанії DESTILLА.
Наша компанія є офіційним дилером компанії HERTZ & SELCK, DESTILLА та ITOCHU, що дає нам можливість у найкоротші терміни презентувати на території України всі новинки, що з’являються у виробників.
Завдяки оперативній роботі наших партнерів компаній HERTZ & SELCK і DESTILLА ми можемо допомогти в максимально швидкому постачанні зразків і доопрацюванні ароматизаторів, якщо це необхідно, а також у створенні ексклюзивних видів ароматизаторів.
Також завдяки оперативній роботі компанії ITOCHU на виставці WorldFood Ukraine 2013 були представлені нові відтінки бета-каротину, які, ми сподіваємося, допоможуть створити той неповторний відтінок продукції, який бажають отримати виробники соковмісних напоїв, олійно-жирової та кондитерської промисловості.

Від душі хочемо подякувати всім відвідувачам нашого стенду на виставці.
Нам було дуже приємно, що наш асортимент викликав великий інтерес до наших постійних і потенційних клієнтів.

Бажаємо вдалого бізнесу всім нашим партнерам!!!