Продаж ароматизаторів за вигідними умовами
Ароматизатори харчові — це добавки, які вносять у харчові продукти для покращення їх смаку та запаху і є смакоароматичні речовини або суміші смакоароматичних речовин з розчинником або сухим носієм (наповнювачем) або без них. Вони бувають сухі та рідкі. Якщо ви шукаєте, де купити ароматизатори харчові в Києві, то ви зайшли за правильною адресою!

Ароматизатори харчові

Вони бувають сухі та рідкі.

Ароматизатори харчові додають до продуктів для:

  • стабілізації смаку та аромату харчових продуктів;
  • відновлення смаку та аромату, втрачених у процесі переробки;
  • посилення натуральних смаку та аромату;
  • додання смаку та аромату несмачним продуктам.

Харчові ароматизатори випускаються у вигляді рідин чи порошків. Якість, стійкість та область використання рідких ароматизаторів великою мірою визначається розчинником, який входить до їх складу. Концентровані бази ароматизаторів найчастіше розчиняють в етанолі, пропіленгліколі, тріацетині, які надають їм ті чи інші властивості. Для зручності застосування ароматизатори можуть випускатися як емульсії, тобто бути пофарбованими.

Порошкові харчові ароматизатори найчастіше отримують мікрокапсулюванням, змішуючи рідкий ароматизатор з носієм. Носіями для ароматизаторів найчастіше є желатин, модифікований крохмаль, гуміарабік, декстрин, цукор чи сіль.

Виробники харчових ароматизаторів

Дестилла (Destilla GmbH)

ароматизаторы фото

Дестилла (Destilla GmbH) є одним із провідних виробників ароматизаторів та екстрактів. Ароматизатори та екстракти компанії Дестилла можна купити оптом в країнах Євросоюзу та Азії, а також у США, Австралії, Англії та ін. , безалкогольних напоїв та лікеро-горілчаної продукції.

Як гарантія найвищої якості компанія Дестилла (Destilla GmbH) використовує тільки високоякісну натуральну сировину і тільки сучасні технології виробництва, а також продукція виробляється відповідно до чинного законодавства харчової промисловості ЄС, особливо з постановою європейської спільноти (EG) 1334/2008, а також 872/2012 та згідно з приписами GMP та GLP.

Ароматизатори оптом від Hertz&Selck

Німецька точність ароматів від Hertz & Selck – це 80 років досвіду, першокласна сировина, контроль якості, суворі стандарти та чудовий аромат та смак.

Компанія Hertz & Selck була заснована в 1931 році двома партнерами Альфредом Хертц та Карлом Зельком у морській столиці північної Німеччини в м. Гамбург. Тут із 1931г. і по теперішній час знаходяться офіс, відділ досліджень та розробок та виробничі потужності компанії.

Hertz & Selck розпочала свою діяльність з виробництва та продажу ефірних олій, фруктових концентратів та сушених фруктів для харчової промисловості. За цим був розвиток напряму ароматизаторів оптом для харчової, фармацевтичної та інших промисловостей.

Сімрайз (Symrise GmbH)

Сімрайз (Symrise GmbH) один з найбільших виробників ароматизаторів та смакових добавок. Ароматизатори компанії Сімрайз використовують під час виробництва продуктів харчування, косметичних товарів, харчових продуктів, фармацевтичної промисловості та виробників харчових добавок.

Замовити можна ароматизатори, що мають широкий асортимент та різну хімічну природу (штучні, ідентичні натуральним, натуральні).

Комбінат хіміко-харчової ароматики(КХПА)

ароматизаторы фото

Комбінат хіміко-харчової ароматики (КХПА) є найбільшим російським виробником ароматизаторів для харчової промисловості. Основними споживачами продукції КХПА є країни СНД та Прибалтійські країни. Пропонована продукція має широкий спектр ароматів та розумне співвідношення ціни та якості.

Усі пропоновані виробники ароматизаторів харчових входять до десятки найбільших виробників ароматизаторів у світі. Бронюйте найширший асортимент високоякісної продукції.

Купити ароматизатори харчові

Компанія «Факторія-Київ» пропонує ознайомитися з величезним асортиментом харчових добавок та купити ароматизатори оптом та в роздріб. Асортимент ароматизаторів налічує понад 200 різних видів із різноманітними смаками. Звернувшись до нас, Ви зможете купити ароматизатори харчові німецького чи російського виробництва. Продукція російської компанії «Комбінат хіміко-харчової ароматики» представлена ​​у нас більш ніж сотнею найменувань. Харчові ароматизатори “Дестілла”, “Хертц&Селк”, “Сімрайз” (Німеччина) налічують близько трьохсот позицій. Серед асортименту харчових ароматизаторів Ви можете знайти як звичні для всіх смаки абрикосу, вишні, полуниці, так і екзотичні ароматизатори зі смаком червоної ікри, лісового гриба або каштану.

Кваліфіковані співробітники нашої компанії нададуть Вам детальну консультацію щодо кожної позиції та допоможуть підібрати ті ароматизатори харчові, які необхідні саме Вам.

«Факторія-Київ» надає можливість купити ароматизатори харчові оптом та дрібним оптом та отримати індивідуальну знижку. Крім того, ми подбаємо про доставку придбаного товару до будь-якої точки України. Звернувшись до нас, Ви зможете купити ароматизатори харчові з ідеальним співвідношенням ціни та якості.

Продаж харчових ароматизаторів у Києві та по всій Україні

Харчові ароматизатори займають значну частину асортименту серед усіх ароматизаторів на ринку. Пропозиція «продам ароматизатори харчові» зустрічається дедалі частіше як у Києві, так і по всій Україні. Це можна пояснити збільшенням частки ринку харчової промисловості. Сьогодні у продажу доступні харчові ароматизатори як вітчизняних, так і імпортних виробників у будь-якому обсязі. А асортимент настільки широкий, що ви легко знайдете пропозицію на вигідних умовах, яка вас влаштує. Основна маса пропозицій про продаж ароматизаторів зосереджена, але це абсолютно не повинно бентежити споживачів з інших областей. Доставка харчових ароматизаторів здійснюється оперативно та вчасно.

«Факторія-Київ» готова продати харчові ароматизатори в необхідній кількості і доставити в зручне для вас місце. Наш досвід у продажу харчових ароматизаторів дозволяє нам пропонувати якісний сервіс та робити вигідні для вас пропозиції.

Застосування харчових ароматизаторів

Ароматизація мало ускладнює процес виробництва. Харчові ароматизатори можна вводити в продукт нерозбавленим (наприклад, порошок екстракту спецій при виробництві ковбасних виробів) або у вигляді концентрованого розчину (суспензії) у відповідному розчиннику, ним може бути вода, масло, спирт або невелика частина самого продукту.

На снекову продукцію можливе пряме напилення розбавленого ароматизатора. Момент внесення визначається з технології виробництва. Наприклад, сири, ковбасні вироби, соуси, ароматизатор додають разом із сіллю, а масляні креми — разом із цукровим сиропом. При виробництві безалкогольних напоїв ароматизатор вноситься до купажера після цукру або підсолоджувача. У виробництві виробів, що піддаються тепловій обробці, рекомендується внесення ароматизатора якомога пізніше зменшення втрат.

Оцінка якості ароматизатора можлива лише у кінцевому продукті.
Тепер ви знаєте, де купити ароматизатори харчові в Україні! Замовляйте все лише найкраще та насолоджуйтесь результатом!