Наталія Мельничук – комерційний директор ТОВ “Факторія-Київ”

Наше підприємство є офіційним дистриб’ютором німецької компанії «Дестілла» («DestillaGmbH», Німеччина), що є одним із провідних світових виробників ароматизаторів та екстрактів які постачають у країни Євросоюзу, Азії, а також в США, Австралію, Англію тощо. У 2002 р. «Дестілла» отримала сертифікат ABCERTна виробництво екологічно чистих продуктів. Тепер у її базі відомі світові виробники продуктів харчування, фармацевтичних препаратів, харчових добавок, а також ароматизованої кави і чаю, безалкогольних і алкогольних напоїв.

Ми пропонуємо широкий асортимент найулюбленіших фруктових ароматів – абрикос, ананас, малину, банан, вишню, полуницю тощо, які можна додавати до печива, начинок, цукерок чи фруктових наповнювачів. Перевага цих ароматизаторів полягає в тому, що вони мають ви- соку концентрацію, що дає можливість зменшити собівартість продукції. У процесі зберігання та переробки продуктів харчування аромати часто змінюються й вивітрюються. Але ароматизатори які ми пропонуємо, навіть після термообробки не втрачають яскравості та інтенсивності аромату. Завдяки цьому продукція має апетитний запах та покращені смакові властивості.

Також у нас є такі популярні і смачні аромати спеціально для молочної продукції та кондитерських виробів: вершки, масло-вершки, топлене-молоко, тірамісу, лісовий горіх, ваніль, мед, ром, чорна кава, а також поєднання цих ароматів. Окрім готових ароматизаторів, ми пропонуємо нашим клієнтам розробку ексклюзивних ароматів, враховуючи всі їхні бажання та вимоги.

Корица Яблоко